Studio Foto Wideo-Art

Jeżeli chcielibyście aby wasz film z wesela był jak najbardziej indywidualny i niepowtarzalny  właśnie znalazłeś fotografa i  filmowca pasjonata, którzy filmują i fografują dla  przyjemności z pasją i artyzmem. Dla nas najważniejszy jest efekt końcowy i  satysfakcja niż zarobienie wielkiej kasy. Wychodzimy z założenia że dobry film powinien być z montowany w sposób dynamiczny, pozbawiony dłużyzn i monotonii, które są bardzo nużące dla oglądających. Przyznasz film powinien bawić i wzruszać.

Aktualne trendy w Europie wskazują, że coraz częściej decydujemy się nie tylko na fotografa,  który zachowa najpiękniejsze obrazy z Naszego Ślubu, ale również na uwiecznienie całego wydarzenia przez kamerzystę. Około 80% nowożeńców chce mieć film ze ślubu i wesela nakręcony przez profesjonalnego kamerzystę. Pozostała grupa pozostaje przy amatorskich filmach nakręconych przez rodzinę lub znajomych.

Kiedy wybrać fotografa czy kamerzyste. Jak najwcześniej, poniweaż dobrzy kamerzyści mają już rezerwację na rok do przodu. Przecież to od pracy, umiejętności i profesjonalizmu kamerzysty zależy jakość materiału filmowego. Musicie być świadomi, że to nie kamera czy komputer robi film, tylko człowiek. Wideo-Art to kamerzysta i fotograf – jesteśmy dokumentalistami. Trudno nas opisać, bo zwykle mało nas widać. Rejestrujemy świat taki jakim jest. Nie zepsujemy Twojej imprezy – najczęściej staramy się wykorzystać zastane światło. Nie idź na skróty postaw na doświadczenie i profesjonalizm. Zapraszamy.